Targi

TARGI / WYSTAWY

MEDYCZNE 2021


 Salmed 2022

Targi SALMED przeniesione na 2022 rok

Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną oraz jej trudny do prognozowania rozwój w Polsce i na świecie, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o zmianie terminu Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED planowanych na 24-26 marca 2021. Wydarzenie odbędzie się rok później.

Obecne obostrzenia władz centralnych zakazują m.in. działalności związanej z organizacją, promocją lub zarządzaniem imprezami, takimi jak targi, wystawy, konferencje i eventy. Celem jest ochrona przed dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. 

W poszanowaniu zaangażowania wszystkich służb medycznych kraju w walkę z epidemią oraz w trosce o bezpieczeństwo zarówno wystawców jak i zwiedzających targi SALMED, Zarząd MTP podjął trudną decyzję o przełożeniu wydarzenia na 23-25 marca 2022 r. 

- Targi Salmed organizujemy od wielu lat, dbając o relacje z naszymi partnerami, wystawcami oraz zwiedzającymi. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. Teraz dla większości z nich najważniejszym wyzwaniem jest zapobieganie dalszemu rozwojowi epidemii. Toczą walkę z wirusem na wielu frontach: w szpitalach, przychodniach i w firmach działających na rynku medycznym. Te priorytety są dla nas oczywiste. Pełni podziwu i uznania dla ogromnego wysiłku służb medycznych, nie chcielibyśmy stawiać nikogo z tego środowiska przed trudnymi wyborami. Dlatego decyzja o przeniesieniu targów SALMED wydaje nam się nie tylko słuszna, ale i konieczna. W imieniu całego zespołu bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie i dotychczasowe zaangażowanie w organizację tego wydarzenia. Mam nadzieję, że edycja SALMED 2022 będzie nie tylko atrakcyjna i wartościowa merytorycznie, ale przede wszystkim bezpieczna. Głęboko wierzymy, że przerwa w organizacji targów sprawi, że w 2022 roku spotkamy się w jeszcze większym gronie, z jeszcze ciekawszą ekspozycją i wyjątkową atmosferą, która od lat przyciąga do Poznania wszystkich zainteresowanych nowymi trendami w medycynie – mówi Paulina Pietrzak, dyrektor targów SALMED. 

SALMED to największe w Polsce targi sprzętu i wyposażenia medycznego. Od lat są doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami medycyny, biznesu i nauki. Wydarzenie odbędzie się 23-25 marca 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 


 

Eva SP Emaled Uzumcu Nitrocare Biogenesis Wesseling Seersmedical Jorg&Sohn

Polecane produkty

Rzetelna Firma Rzetelna Firma - Złota BIG Info Monitor Firma Wiarygodna Finansowo
1989 - 2021 © Copyrights Praiston | Polityka plików cookies
Wykonanie: mangomedia.pl

Biuro:

tel: +48 65 527 01 67

fax: +48 65 527 01 67

E-mail: biuro@praiston.pl

Wyślij zapytanie z formularza