NASZE NOWE CENTRUM SZKOLENIOWE SYSTEMU N.I.L. W LUX MED

Uprzejmie informujemy iż Szpital Chirurgii Jednego Dnia Grupy LUX MED przy ulicy Puławskij 455 na warszawskim Ursynowie został naszym nowym centrum szkoleniowym systemów do liposukcji infradźwiękowej N.I.L. EVAsp.

W dniu 24.09.2010 w szpitalu Grupy LUX MED zorganizowaliśmy pokazową liposukcję naszego systemu.

Pokaz ten miał na celu zaprezentowanie innowacyjności i możliwości techniki i systemu N.I.L.

Gościem specjalnym i zarazem jednym z lekarzy prowadzących pokaz był Dr Stephan Houyoux - znany belgijski chirurg który ma wieloletnie doświadczenie z techniką N.I.L. (jest to lekarz który od wielu lat współpracuje z firmą EUROMI i był jednym z lekarzy testujących pierwsze prototypy systemu N.I.L.)

Dr Stephan Houyoux był również jednnym z wykładowców na X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie.

Drugim Lekarzem prowadzącym była Dr Chomicka-Janda - bardzo dobrze znany polski chirurg plastyczny,członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej mający również duże doświadczenie w pracy z techniką N.I.L. Dr Małgorzata Chomicka-Janda jest lekarzem kóry pracuje w LUX MED na systemie N.I.L. EVAsp.

Podczas pokazu mieliśmy przyjemność gościć również kilku lekarzy którzy mieli okazje na własne oczy zobaczyć możliwości i efekty sytemu N.I.L. EVAsp.

Fot.: własność Grupy LUX MED

Eva SP Emaled Uzumcu Nitrocare Biogenesis Wesseling Seersmedical Jorg&Sohn

Polecane produkty

Rzetelna Firma Rzetelna Firma - Złota BIG Info Monitor Firma Wiarygodna Finansowo
1989 - 2019 © Copyrights Praiston | Polityka plików cookies
Wykonanie: mangomedia.pl

Biuro: +48.655-270-167
Serwis: +48.782-844-000

Mariusz Prais: +48.693-37-27-47
Łukasz Prais: +48.665-345-001

Adres e-mail: biuro@praiston.pl

Wyślij zapytanie z formularza