9 - 10.06.2022 XVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Nie może nas zabraknąć na kolejnym zjeździe PTChRiE, który odbędzie się już za cztery tygodnie, a którego zwieńczeniem będzie sympozjum ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) w dniu 11 czerwca. Tegoroczny program naukowy przygotowany został w taki sposób, by wykłady były interesujące nie tylko dla chirurgów plastycznych, ale również dla specjalistów chirurgii onkologicznej, laryngologii i chirurgii szczękowej. Będziemy mogli wysłuchać wykładów omawiających tematy oparzeń, wtórnych operacji naprawczych, urazów oraz chirurgii kończyny górnej a także zagadnienia onkologiczne dotyczące leczenia i rekonstrukcji w zakresie głowy, szyi, piersi oraz kończyn. Z kolei sympozjum ISAPS skupi się na zagadnieniach z chirurgii estetycznej.

To będą bardzo intensywne dwa dni spędzone wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, a my będziemy tego częścią jako ceniony dystrybutor sprzętu medycznego nowego oraz rekondycjonowanego z tradycją liczącą sobie ponad 30 lat.

Czekamy na Was przy stoiskach nr 21 oraz 22 ze światowej klasy sprzętem medycznym, w tym z kultowym już N.I.L.’em. Będą państwo mieli okazję zapoznać się również z naszą ofertą sprzętu rekondycjowanego. serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.18zjazd.ptchprie.pl/

 

 

 

Eva SP Emaled Uzumcu Nitrocare Biogenesis Wesseling Seersmedical Jorg&Sohn

Polecane produkty

Rzetelna Firma Rzetelna Firma - Złota BIG Info Monitor Firma Wiarygodna Finansowo
1989 - 2022 © Copyrights Praiston | Polityka plików cookies
Wykonanie: mangomedia.pl

Biuro:

tel: +48 65 527 01 67

fax: +48 65 527 01 67

E-mail: biuro@praiston.pl

Wyślij zapytanie z formularza