3-5.06.2022 IMCAS World Congress 2022 w Paryżu

Od 3 do 5 czerwca IMCAS będzie gospodarzem długo oczekiwanego 23. Dorocznego Światowego Kongresu IMCAS w Paryżu. Nowością w tej edycji jest możliwość transmitowania na żywo całego kongresu dla tych, którzy chcą dołączyć do nas w wyjątkowy sposób online.

Światowej sławy eksperci spotykają się, aby zorganizować intensywną konferencję edukacyjną obejmującą główne tematy z dermatologii, chirurgii plastycznej i nauki o starzeniu. Najlepsi w tej dziedzinie prezentują dynamiczny program nauczania z badaniami opartymi na dowodach i najnowszymi technikami.

Firma PRAISTON od ponad 30 lat dostarcza sprzęt medyczny do gabinetów lekarskich, szpitali oraz firm związanych z branżą profilaktyki zdrowotnej i medycyny estetycznej. Firma posiada rozbudowany dział serwisu sprzętu medycznego. Zajmujemy się również regeneracją sprzętu medycznego i mebli, promując w ten sposób wśród naszych klientów postawę ekologiczną, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. PRAISTON jest wyłącznym dystrybutorem nowego, innowacyjnego, przenośnego, bezprzewodowego noża plazmowego o wadze zaledwie 135 gramów, z opatentowanymi rozwiązaniami technicznymi zapewniającymi precyzję, ergonomię i bezpieczeństwo. Plasma fission to nowoczesne urządzenie posiadające wszystkie atesty medyczne. Powstała z pasji i została zaprojektowana w Polsce w ramach start-upowego projektu wspieranego przez PRAISTON.

Więcej informacji na stronie głównej: https://www.imcas.com/en

Eva SP Emaled Uzumcu Nitrocare Biogenesis Wesseling Seersmedical Jorg&Sohn

Polecane produkty

Rzetelna Firma Rzetelna Firma - Złota BIG Info Monitor Firma Wiarygodna Finansowo
1989 - 2022 © Copyrights Praiston | Polityka plików cookies
Wykonanie: mangomedia.pl

Biuro:

tel: +48 65 527 01 67

fax: +48 65 527 01 67

E-mail: biuro@praiston.pl

Wyślij zapytanie z formularza