Finansowanie: KRC MED Finance

Dla klientów którzy zdecydują się kupić urządzenia medyczne w naszej firmie korzystając z leasingu lub pożyczki medycznej polecamy sprawdzone rozwiązania oferowane przez naszego Partnera firmę KRC MedFinance. Dostępność kilku firm finansujących w jednym miejscu, oraz doświadczenie tej firmy we współpracy z dostawcami medycznymi gwarantuje szybkie i skuteczne przeprowadzenie całego procesu. 

Jak wygląda załatwienie wszystkich formalności związanych z finansowaniem?

Doradca KRC Med.Finance kontaktuje się z klientem który wyrazi chęć zapoznania się z ofertą finansowania i prowadzi wszystkie ustalenia informując jak wygląda procedura, kwestie związane z korzściami podatkowymi zastosowania określonego rozwiązania i po akceptacji oferty gromadzi dokumenty niezbędne do uzyskania decyzji. Jednym z elementów który wyróżnia KRC MedFinance na tle konkurencji jest specjalizacja, która gwarantuje że osoba odpowiedzialna za współpracę z naszą firmą realizuje od wielu lat umowy tylko na rynku medycznym. Takie rozwiązanie daje pewność że zakres wiedzy wynikający z wcześniej zrealizowanych transakcji pozwala na załatwienie wszystkich formalności sprawnie i profesjonalnie. 

Co to oznacza w praktyce?

Nasi klienci którzy zdecydują się na skorzystanie z finansowania mogą liczyć na profesjonalną obsługę w tym zakresie i załatwienie wszystkich niezbędnych formalności z tym związanych w bardzo krótkim czasie. Referencje wystawione przez klientów KRC MedFinance z którymi można zapoznać się na stronie internetowej tej firmy, potwierdzają że rozwiązania które ta firma posiada w swojej ofercie są skuteczne i dopasowane do oczekiwań klientów.

Oferta dla podmiotów medycznych i lekarzy

  • Do 300 tys. EUR zaangażowania w procedurze uproszczonej,
  • 0% wpłaty wstępnej,
  • Możliwość finansowania również dla nowych działalności i praktyk lekarskich,
  • Wymagane dokumenty to tylko dokumenty rejestrowe firmy, wpis do Izby Lekarskiej, prawo wykonywania zawodu,
  • Finansowanie w ratach podatku VAT 8%.

 

Doradca ds. leasingu: Aleksandra Wróblewska 
Telefon: +48 609 032 332

Eva SP Emaled Uzumcu Nitrocare Biogenesis Wesseling Seersmedical Jorg&Sohn

Polecane produkty

Rzetelna Firma Rzetelna Firma - Złota BIG Info Monitor Firma Wiarygodna Finansowo
1989 - 2022 © Copyrights Praiston | Polityka plików cookies
Wykonanie: mangomedia.pl

Biuro:

tel: +48 65 527 01 67

fax: +48 65 527 01 67

E-mail: biuro@praiston.pl

Wyślij zapytanie z formularza